МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Медичний вишкіл у таборі «СЛОБІДСЬКА СІЧ – 2015»

«ГІППОКРАТ» НА «СЛОБІДСЬКІЙ СІЧІ – 2015»

Нещодавно у одному з чарівних куточків Харківщини завершився Молодіжний патріотичний табір «Слобідська Січ – 2015». На запрошення Харківської крайової організації Спілки Української Молоді в роботі табору взяли участь представники Медичного загону швидкого реагування «Гіппократ».
Перед інструкторами-«гіппократівцями» стояла нелегке завдання в адаптованій до дитячого сприйняття формі (переважну більшість та боровиків складали діти 10-13 років) донести основні принципи надання невідкладної домедичної допомоги. І це завдання успішно вдалося виконати!
Використовуючи наочно-ігрову методику «гіппократівцям» вдалося навчити дітей основним прийомам сучасної серцево-легеневої реанімації, способам зупинки кровотечі, навичкам накладання пов’язок.
Важливим особливостей таборових вишколів була їхня спрямованість на екстремальні умови, на навчання таборовиків надавати порятунок постраждалим не лише профільними медичними дивайсами, але й при їх відсутності – вміти використовувати різноманітні допоміжні засоби. Адже не завжди під рукою є медична аптечка, а суворі умови дійсності, зважаючи на прифронтову зону, у якій знаходиться Харків можуть заскочити кожного городянина зненацька.
Зокрема, хлопців і дівчат ретельно вчили використовувати у якості перев’язочого матеріала звичайну хустку. Як виявляється, знаючи основні принципи накладання хустки, можна зробити професійну перев’язку будь якої частини тіла!
Завзяття, енергія і найголовніше – щира дитяча зацікавленість супроводжувало всі медичні вишколи «гіппократівців». А це означає, що справа, за яку взялася команда «Гіппократу» має перспективу!

Теґи