МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Тренінґ 12-13.12.2015 «Основи серцево-легеневої реанімації»

Тренінґ 12-13.12.2015 «Основи серцево-легеневої реанімації»

12-13 грудня 2015 року у Харкові медичний загін швидкого реагування «Гіппократ» провів черговий тренінґ з домедичної допомоги в екстремальних умовах. Це вже четвертий у цьому році навчальний курс, який «гіппократівці» проводять для харків’ян.
Цього разу курс був присвячений основам серцево-легеневої реанімації (Basic Life Support) з урахуванням рекомендацій Европейської ради ресусцитації 2015 року, а також ін’єкційній техніці на догоспітальному етапі. У достіпній й цікавій формі, з чудово скомпонованим ілюстративним мультимедійним матеріалом, заняття проводили куратор курсу — професор М.К.Голобородько і лікарі-анестезіологи А.П.Черемський та К.П.Черемський.
Важливою особливістю нинішного курсу стало суттєве розширення практичних навичок, які пропонувалися авдиторії. Зокрема, окрім стандартних навичок BLS (непрямий масаж серця, штучне дихання), курсанти на спеціалізованому манекені змогли оволодіти базовими техніками підтримання прохідності дихальних шляхів (Basic Airway Management).
Особливий інтерес у курсантів викликали техніки встановлення орофаринґеальних і назофаринґеальних повітроводів, ларингеальних масок, а також вентиляція легень мішком Амбу тощо.
Наступний день був присвячений практичному оволодінню навичками дом’язевих, підшкірних та довенних ін’єкцій, а також техніці канюляції периферійних вен.

Арсеній Троян
м.Харків

Теґи