МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Медичний вишкіл у таборі «СЛОБІДСЬКА СІЧ – 2016-весна»

МОЛОДІЖНИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «СЛОБІДСЬКА СІЧ» на ХАРКІВЩИНІ
(07-09 травня 2016 р.)

Вихідні дні, які уряд нашої держави офіційно виділив для празднованія «Дня Побєди» Колими над Бухенвальдом, кожен використовує на свій розсуд. Одні самозабвєнно «отмєчают» празднік, другі намагаються їм у цьому перешкодити, а хтось просто їде на дачу садити картоплю.
Спілка української молоді Харківщини в ці дні традиційно проводить вишкільний табір для молоді «Слобідська Січ». Ми започаткували цю ініціятиву майже 25 років тому як альтернативу посткомуністичному вихованню наших дітей у космополітичному, безбожному дусі.
Табір проводиться в одному з мальовничих, екологічно-чистих куточків Харківщини. Весь сценарій ретельно планується заздалегідь. Для занять залучаються досвідчені виховники та інструктори, які навчають дітей навичкам самооборони, виживання в природі, домедичної допомоги. Проводяться численні ігри, творчі конкурси. Обов’язковим елементом є релігійне виховання, яке ведуть духовні особи – представники традиційних Українських Церков. Мовою спілкування в таборі є українська, тому він є ідеальним місцем для вивчення і вдосконалення рідної мови. Цей принцип «тотальної мовної імерсії (занурення)» на сьогоднішній день вважається одним із найпрогресивніших для вивчення іноземних мов. Особливий інтерес у дітей викликає військова підготовка, адже кожен може отримати навички стріляння з лука та пневматичної зброї. Кульмінаційною подією табору є теренова гра.
Цьогорічний табір пройшов досить вдало. Усі діти повернулися додому в гарному настрої, адже окрім прекрасного відпочинку на лоні природи вони отримали масу нових вражень, познайомилися з новими друзями. Але, найголовніше, всі ці дні вони були занурені в нормальне українське середовище, якого нам так бракує у повсякденному житті.

Теґи