МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Тренінґ 29-30.10.2016 (день перший): «Основи серцево-легеневої реанімації»

Відбувся черговий дводенний тренінґ «Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ”» за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах.
Перший день був присвячений «Основам серцево-легеневої реанімації». Слухачі мали можливість поглибити і розширити свої знання з цієї теми. Інструктори не обмежувалися простим повторенням загальновідомих фактів, а намагалися обґрунтувати і доступно пояснити їх. Особливе зацікавлення викликали розділи про сучасний стан серцево-легеневої реанімації, а також про варіанти застосування стандартних і альтернативних методик реанімації в складних і екстремальних умовах. В перший день тренінґу на нас чекала приємна несподіванка – відвіднини єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Станіслава Широкорадюка OFM, який також виявив бажання освіжити свої знання і навички рятівника.

Світлини з тренінґу 29-30.10.2016 (день другий) «Ін’єкційна техніка на догоспітальному етапі» можна переглянути за посиланням: http://hippokrat.com.ua/20161029/trening-29-30-10-2016-den-drugyj-in-yektsijna-tehnika-na-dogospitalnomu-etapi/

Теґи