МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Тренінґ 10-11.12.2016 (день другий): «Ін’єкційна техніка на догоспітальному етапі»

Відбувся дводенний тренінґ «Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ”» за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Протягом двох днів курсанти опанувували навички, необхідні кожній людині, що проживає в умовах сучасного мегаполісу.
Другого дня курсанти опановували основи ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. Оскільки ми віддаємо перевагу реалістичному підходу до тренінґів, декому зі слухачів на початку було складно подолати певний психологічний бар’єр перед інвазивними техніками. Але щира і доброзичлива атмосфера, яку ми завжди намагаємося підтримувати протягом занять, врешті-решт зробила своє… До кінця заняття кожен зміг похвалитися успішно поставленим катетером, а дехто навіть двома. Ми були приємно здивовані тим, що майже половина слухачів виявилися студентами-медиками, серед них і гості з Києва. Щиро тішимося, що змогли допомогти нашим майбутнім колегам опановувати основи невідкладної допомоги.

Світлини з тренінґу 10-11.12.2016 (день перший) «Основи серцево-легеневої реанімації» можна переглянути за посиланням: http://hippokrat.com.ua/20161210/trening-10-11-12-2016-den-pershyj-osnovy-sertsevo-legenevoyi-reanimatsiyi/

Теґи