МЕДИЧНИЙ ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Медичний вишкіл у таборі «СЛОБІДСЬКА СІЧ – 2018-весна»

МОЛОДІЖНИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «СЛОБІДСЬКА СІЧ» на ХАРКІВЩИНІ
(11-13 травня 2018 р.)

З 11 по 13 травня 2018 року на терені Харківської області відбувся вишкільний молодіжний табір «Слобідська Січ – 2018-весна». Організатором виховного заходу традиційно виступила Харківська крайова організація Спілки Української Молоді (СУМ). Протягом трьох днів хлопці і дівчата під керівництвом досвідчених інструкторів проходили заняття за ретельно розробленою програмою оволодіння та закріплення навичок виживання в умовах дикої природи, самозахисту, домедичної допомоги в екстремальних умовах, туристичної, стрілецької підготовки (пневмозброя, лук), тощо. В тренінґовому форматі відбулося практичне відпрацювання прийомів взаємодії та евакуаційних заходів при надзвичайних ситуаціях. Також було проведено військово-спортивну естафету та теренову гру.
Важливе місце в «Слобідській Січі» приділялося культурницькому вихованню, таборова програма була багата квестами, веселими іграми й гутірками. Під час вечірніх ватр крім розваг і тематичних бесід вивчалися народні й патріотичні пісні. Таборовичка Еліна Дробко розважила учасників майстерним виконавством українських мелодій на сопілці.
Важливе місце в таборовій програмі приділялося катехитичному вихованню. Доступно, цікаво й щиро о.Миколай Микосовський ЧСВВ провів з учасниками збору виховні бесіди та відправив Службу Божу.
Насичений актуальною і корисною тематикою молодіжний вишкільний табір «Слобідська Січ – 2018-весна» не залишив байдужим нікого з своїх учасників. Під враженням пережитих пригод хлопці й дівчата готуються до захопливих мандрівок у чергових літніх та осінніх таборових зборах «Слобідської Січі».

Теґи